Military!

 

 

Hodnocení: Maikl  65%  AniDB.net  4.97  Anime.Akihabara.cz  ?%  CSFD.cz  ?%

 

Rok: 2015
Typ: TV série 
Žánr: Akční, Groteska, Komedie, Parodie, 
Střelné zbraně, Superdeformace
Režie: Kimura Hiroshi
Hrají: Suzuki Misaki, Sakura Ayane, Terasaki Ayano, Touyama Nao, Minase Inori, Yamaya Yoshitaka, Kayano Ai, Sakurai Takahiro, Arai Satomi, Kuroda Takaya
Délka: 12x4 min, OVA 1x6 min 
Jazyk: Japonský (JP)
Titulky: CZ (softsub, hardsub)

 

Děj:

Během poklidného večera při hraní videoher je náhle mladík jménem Souhei, napaden tankem, který vjede do jeho domu a je zpacifikován nadporučicí  Lutgarnikovou a poručicí Harukou. Ty mu oznámí, že jeho otec vede Krakozhianské vévodství v boji proti Granianské republice a posílá je na ochranu před zákeřným nepřítelem, který využije každičkou šanci jak zlikvidovat Souheie. Jak to nakonec vše dopadne, když se domov změní v bitevní pole?

 


 

Překlad: Maikl

Korektura: Ange

Časování titulků a efekty: Skupina Kaitou

Zdroj videa pro enkód: Skupina Kaitou

 

A veškeré další technické věci (styly, enkód, softsub...) je prací mé maličkosti.

Tímto chci poděkovat skupinám za rawy, anglický překlad a časování. Bez toho, by nic nebylo a neskutečně to ulehčilo práci.

 


 

 Verze na pohodu

- Příjemná velikost souboru a kvalita obrazu i zvuku. Kostičky nehrozí, pokud nejste nalepeni na obrazovce :D Pro velkou část smrtelníku dostačující.

 

 

 

 

 

 

 

Screenshoty:

 

 

 

 

 

 


 

 

Anime na cesty

- Verze, která má titulky napevno v obraze (hardsub) a kodek + rozlišení je použito, aby to přehrála drtivá většina přenosných zařízení, ať už je to mobil, nebo tablet.

- Možná je pro někoho směšné takové rozlišení, ale na tak malých displejích, je to dostačující a především malá velikost souboru.

- V dnešní době spíše už rarita, ale také pro velmi slabé pc, nebo pravděpodobněji pro ntb.

 

 

 

Screenshoty: