Panty & Stocking with Garterbelt

 

 

Hodnocení: Maikl  85%  AniDB.net  7.29  Anime.Akihabara.cz  80%  CSFD.cz  77%

 

Rok: 2010
Typ: TV série 
Žánr: Akční, Andělé, Boj s meči, Démoni, Ecchi, Fantasy, Groteska, Komedie, Parodie, Původní anime,

Seinen, Sex, Střelné zbraně, Superdeformace

Režie: Imaishi Hiroyuki 

Hrají: Ishii Kouji, Ogasawara Arisa, Ise Mariya, Yoshino Hiroyuki, Nakamura Takashi, Makiguchi Miki, 

Fujimura Ayumi, Komatsu Yuka

Délka: 13x25 min, OVA 1x9 min 

Jazyk: Japonský (JP) a Anglický (ENG) [Extérně ke stažení - Později] 

Titulky: CZ (softsub, hardsub)

 

Děj:

Dva andělé byli za trest posláni zpět na zem, aby očistili město Daten od přízraků a bojovali proti zlu. Do této části, je vše v pořádku. Jenže se jedná o sesterské duo Panty a Stocking. Jedna je pěkně chlípná a místo likvidování přízraku, si to na každém rohu rozdává s muži. Druhá zase nemůže přežít bez cukru, takže jenom mlsá. Na starost je dostal kněz Garter, no kněz... Spíše jeho slovník i chování vypadá na mafiánského bose, či něco podobného :D Ale jako jediný se snaží udržet sestry na uzdě jejím pokušení a více méně se mu daří, že sestry očisťují město od přízraků a sbírají nebeské mince, aby se mohly vrátit zpět do nebe... Ptáte se čím bojují? Panty dokáže své kalhotky proměnit v pistoli a Stocking proměňuje své punčochy v meče. No není to ujeté? xD


 

Překlad: Maikl

Korektura: Ange

Originální časování titulků: Skupina Underwater (BD verze 2014)

Zdroj rawů: Skupina Yousei-raws

A veškeré další technické věci (přečasování titulků na nové framy, efekty, styly, enkód, softsub...) je prací mé maličkosti.

Tímto chci poděkovat skupinám za rawy, anglický překlad a časování. Bez toho, by nic nebylo a neskutečně to ulehčilo práci.

 


 

 

 

Verze pro ty náročné (Fajnšmekry)

- Kdo má na disku dostatečně místa, pořádnou telku s aparaturou, nebo nechce dělat kompromisy. Tak tomuhle poslouží jako mezistupeň mezi Blu-raykem.

 

 

 

 

 

 

 

Screenshoty:

 

 

 

 

 


 

 

Verze na pohodu

- Příjemná velikost souboru a kvalita obrazu i zvuku. Kostičky nehrozí, pokud nejste nalepeni na obrazovce :D Pro velkou část smrtelníku dostačující.

 

 

 

 

 

 

 

Screenshoty:

 

 

 

 

 

 


 

 

Anime na cesty

- Verze, která má titulky napevno v obraze (hardsub) a kodek + rozlišení je použito, aby to přehrála drtivá většina přenosných zařízení, ať už je to mobil, nebo tablet.

- Možná je pro někoho směšné takové rozlišení, ale na tak malých displejích, je to dostačující a především malá velikost souboru.

- V dnešní době spíše už rarita, ale také pro velmi slabé pc, nebo pravděpodobněji pro ntb.

 

 

 

Screenshoty: